Szkoła w Zbuczynie – sprawdzian szóstoklasisty matematyka zadania otwarte

72 czwartek, Grudzień 29th, 2016

Squash Warszawa

Squash Warszawa
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

squash-warszawa-3Squash to sport, który uprawiają kobiety i mężczyźni, młodzież oraz dorośli. Polega on na takim odbijaniu piłki, przy pomocy rakiety, o ściany kortu, aby przeciwnik nie był w stanie jej ponownie odbić. Jest to doskonały rodzaj sportu uprawianego w halach, idealny na każdą porę roku oraz pogodę. Wymaga dobrej kondycji oraz pomaga w dbaniu o formę.

Zalet squasha jest wiele. Po pierwsze, jego zasady nie są trudne. Wystarczy kilka lekcji, aby rozegrać pierwszy mecz. Dodatkowo jest to świetny sposób na zadbanie o kondycję oraz aktywne spędzenie czasu z przyjaciółmi, czy rodziną. Gra w squasha poprawia refleks. Nie wymaga wielu sprzętów, ani specjalnych warunków atmosferycznych. Uprawianie tego sportu jest możliwe o każdej porze dnia oraz w każdą pogodę. Rakiety oraz piłki bardzo często są dostępne w klubach, możliwe do wypożyczenia za niewielką opłatą. Co więcej, regularna gra w squasha wzmacnia, poprawia szybkość oraz zwiększa wydolność tlenową organizmu. Gra trwa 60 minut, a jej rozegranie to wyzwanie dla ciała i wspaniały trening na wytrzymałość. To sport dla osób energicznych oraz doskonała forma poprawy humoru. Podczas gry ceniony jest także spryt oraz duch rywalizacji.

Warto spróbować squasha i wybrać się do najbliższego klubu. Squash Warszawa to interesująca propozycja dla wszystkich osób lubiących aktywny tryb życia.

Inne wpisy:

About 

Related Articles